خانه » طراحی وب سایت

طراحی وب سایت

طراحی وب سایت
طراحی وب سایت
امروزه داشتن سایت برای شرکت ها، موسسات و حتی اشخاص دیگر یک نیاز نیست بلکه ضرورت است.در عصر ارتباطات، دنیای اینترنت و وب از جمله مهمترین ابزار ارتباطی انسان در هزاره سوم است. گستردگی دسترسی به اطلاعات یک سایت، هزینه مناسب در مقایسه با امکاناتی که می تواند در اختیار کاربران خود قرار دهد و همچنین قابلیت به روزرسانی و مدیریت آن از جمله مهمترین ویژگی های طراحی سایت می باشد.


ضرورت طراحی وب سایت
در دنیایی که اکثر ارتباطات به صورت الکترونیک شده است طراحی سایت از لحاظ مختلفی به یک ضرورت تبدیل شده. در اینجا به چند مورد از مواردی که لزوم داشتن وب سایت را برای افراد اثبات می کند اشاره میکنیم:

افزایش اعتبار
اگر از تمام مزیت های وجود وب سایت را برای کار خود چشم پوشی کنید آیا می توان افزایش اعتبار  و کلاس کاری وب سایت را نادیده گرفت؟ همین که نام وب سایتتان را در کاتالوگ ، کارت ویزیت ، تبلیغات و ... بنویسید مشتری های شما دیدگاه بهتری به شما پیدا می کنند.

جهانی شدن شما
خدمات و محصولات ارائه شده توسط شما چگونه می توانند در سطح کشور یا جهان مطرح شوند؟ آیا غیر از وب سایت گزینه دیگری مد نظرتان است؟ شما می توانید در سطح جهان مطرح شوید. همانطور که شرکت های بزرگی از خارج از ایران برای ما معروف شده اند.

درآمد فوق العاده
آیا در مورد درآمدی که از وب سایت های مختلف دارند چیزی می دانید؟ ما به شما کمک می کنیم که از درآمد این سایت ها تا حدی باخبر شوید. برای این منظور روی لینک زیر کلیک کنید: 

فروش بیشتر
اگر فروش شما محدود به مشتریانی است که به صورت حضوری به شما مراجعه می کنند باید بگوییم شما چند قدم از دنیای روز عقب هستید و باید سعی کنید خود را به فروش اینترنتی برسانید. شما می توانید محصولات خود را داخل سایت همراه عکس ها و توضیحات بگذارید و از طریق وب سایت شروع به فروش آنها کنید. حتی هزینه ها و مبالغ را به صورت اینترنتی دربافت کنید.

تسهیل در دسترسی
فرض کنید شخصی از مشتریان گذشته فقط نام شما را به یاد دارد، کافی است نام شما را در اینترنت جستجو کند تا سایت شما همراه شماره تلفن ، آدرس ، کروکی و ...ببیند. یا شخصی می خواهد نمونه کارهای شما را ببیند. باید زحمت رفت و آمد و ... را بکشد. در صورتیکه با داشتن یک وب سایت می توانید نمونه کارهاستان را به سراسر جهان نشان دهید.

تبلیغات و بازریابی بسیار قوی
طراحی وب سایت برای شما سود هایی فراتر از این جملات دارد. اگر شما سایتی داشته باشید که بهینه سازی شده باشد یا به اصطلاح سئو شده باشد وقتی افراد در گوگل و یاهو سرچ یا جستجو می کنند و خدمات شما را می خواهند وب سایت شما در صفحات نخست گوگل نمایان می شود و افراد با کلیک وارد سایت شما شده و مشتری شما می شوند.
 
این تنها بخش کوچکی از ضرورت های طراحی سایت را برای شما روشن می کند و مرایای بسیار دیگری وجود دارد که با داشتن یک وب سایت آنها را درک می کنید.انواع طراحی وب سایت


طراحی سایت خبری

مراحل طراحی وب سایت
اصولاً پروسه طراحی وب سایت نیازمند یک مسیر مشخص و سلسله مراحل سازمان یافته است تا پروسه طراحی مطابق با برنامه ریزی و درخواست شما پیش رود. از این رو در صورتی که قصد سفارش وب سایت دارید پیشنهاد می کنیم از راهنمایی های زیر استفاده نمائید:

مراحل طراحی سایت

برای انجام طراحی سایت مراحل خاصی انجام می شود که به صورت مختصر تنها برای راهنمایی آمده است.

» پیش از انجام کار طراحی سایت
- دریافت اطلاعت کلی راجع به پروژه طراحی سایت مشتری از رنگ سایت یا هسته ی اصلی
- بازبینی و کارشناسی اطلاعات ارسال شده توسط مشتری
- بررسی استفاده از بهترین سیستم در طراحی سایت مورد نظر
- تعیین زمان دقیق تحویل مراحل مختلف پروژه و دریافت درصد توافقی از کل مبلغ طراحی سایت

» انجام کار طراحی سایت
- انجام امور گرافیکی سایت و ارسال آن به مشتری جهت بازبینی و نشان دادن طرح و رنگ کلی سایت
- ویرایش مجدد گرافیکی
- تسویه حساب دوم و دریافت درصد هزینه
- انجام کدنویسی و شروع مرحله اصلی طراحی سایت یعنی طرح از PSD به کد HTML و CSS تبدیل میشود
- نصب قالب و تست آن توسط مشتری و طراح
- رفع ایراد سایت طراحی شده
- دریافت مابقی و تسویه حساب کامل در صورت رضایت کامل مشتری و اتمام کامل پروژه طراحی سایت


+ در صورت نیاز امکان تهیه هاست و دامین استاندارد و مناسب انجام میگیرد
+ طراحی قالب به صورت هماهنگ در موبایل و ریسپانسیو انجام می شود و با افزایش امکانات به نسبت هزینه ها افزایش خواهد یافت .

یک نکته مهم در طراحی سایت: امروز طراحی سایت بسیار وسیع و گسترده است و امکانات خاص و از قبل ثبت شده ای را نمی توان بیان کرد برای برآورد دقیق قیمت و زمان و امکانات خود یا با 1480-724-0912 تماس حاصل فرمایید یا از بخش تماس با ما ارتباط برقرار کنید.

نکته 1: هزینه های طراحی سایت به صورت ۵۰% – ۵۰% (در ابتدا و انتها) دریافت میگردد .
نکته 2: میتوانید فایل متنی یا طراحی شده مورد نظر را ضمیمه فرم کنید.
2018 © تمامی حقوق این وب‌سایت برای پیشروسافت محفوظ است.
انصراف
سوالی دارید؟ پاسخگو هستیم